Lista uczestników:
Imię i nazwisko | Afiliacja | |
1. | Orest Artemowicz | Instytut Matematyki Politechniki Krakowskiej |
2. | Magdalena Baczyńska | Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie |
3. | Adam Bednarz | Instytut Matematyki Politechniki Krakowskiej |
4. | Katarzyna Bocheńska | Instytut Matematyki Uniwersytetu Jagiellońskiego |
5. | Katarzyna Bolek | Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie |
6. | Ludwik Byszewski | Instytut Matematyki Politechniki Krakowskiej |
7. | Dariusz Cichoń | Instytut Matematyki Uniwersytetu Jagiellońskiego |
8. | Sławomir Cynk | Instytut Matematyki Uniwersytetu Jagiellońskiego |
9. | Christiana Drake | University of California, Davis |
10. | Dariusz Dudzik | Instytut Matematyki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie |
11. | Elżbieta Gajecka-Mirek | Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu |
12. | Grzegorz Gancarzewicz | Instytut Matematyki Politechniki Krakowskiej |
13. | Magdalena Grzech | Instytut Matematyki Politechniki Krakowskiej |
14. | Monika Grzeżułkowska | Akademia Pomorska w Słupsku |
15. | Jarosław Harezlak | Indiana University |
16. | Monika Herzog | Instytut Matematyki Politechniki Krakowskiej |
17. | Piotr Jakóbczak | Instytut Matematyki Politechniki Krakowskiej |
18. | Włodzimierz Jelonek | Instytut Matematyki Politechniki Krakowskiej |
19. | Mariusz Jużyniec | Instytut Matematyki Politechniki Krakowskiej |
20. | Oskar Knapik | Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie |
21. | Beata Kocel-Cynk | Instytut Matematyki Politechniki Krakowskiej |
22. | Jan Koroński | Instytut Matematyki Politechniki Krakowskiej |
23. | Jarosław Kowalski | Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie |
24. | Anna Kumaniecka | Instytut Matematyki Politechniki Krakowskiej |
25. | Madan Kundu | Indiana University |
26. | Jacek Leśkow | Instytut Matematyki Politechniki Krakowskiej |
27. | Mateusz Matan | Comarch S.A. |
28. | Anna Milian | Instytut Matematyki Politechniki Krakowskiej |
29. | Zbigniew Mrozek | Politechnika Krakowska, Wydział Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej |
30. | Agnieszka Najberg | Uniwersytet Łódzki, Wydział Matematyki i Informatyki |
31. | Katarzyna Pałasińska | Instytut Matematyki Politechniki Krakowskiej |
32. | Artur Piękosz | Instytut Matematyki Politechniki Krakowskiej |
33. | Anatolij Pliczko | Instytut Matematyki Politechniki Krakowskiej |
34. | Szymon Pliś | Instytut Matematyki Politechniki Krakowskiej |
35. | Piotr Pokora | Instytut Matematyki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie |
36. | Anatolij Prykarpatski | Akademia Górniczo-Hutnicza, Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska |
37. | Jan Pudełko | Instytut Matematyki Politechniki Krakowskiej |
38. | Małgorzata Radoń | Instytut Matematyki Politechniki Krakowskiej |
39. | Maria Samborska | Politechnika Krakowska, Wydział Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej |
40. | Lidia Skóra | Instytut Matematyki Politechniki Krakowskiej |
41. | Marcin Skrzyński | Instytut Matematyki Politechniki Krakowskiej |
42. | Elżbieta Sowa | Akademia Górniczo-Hutnicza, Wydział Matematyki Stosowanej |
43. | Bartosz Stawiarski | Instytut Matematyki Politechniki Krakowskiej |
44. | Izabela Stępniak | Uniwersytet Łódzki, Wydział Matematyki i Informatyki |
45. | Tomasz Szemberg | Instytut Matematyki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie |
46. | Eliza Wajch | Instytut Matematyki i Fizyki Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach |
47. | Margareta Wiciak | Instytut Matematyki Politechniki Krakowskiej |
48. | Teresa Winiarska | Instytut Matematyki Politechniki Krakowskiej |