Lista uczestników:
1. | Orest D. Artemovych | Instytut Matematyki Politechniki Krakowskiej |
2. | Sylwia Barnaś | Instytut Matematyki Politechniki Krakowskiej |
3. | Anna Biedroń | Instytut Matematyki Politechniki Krakowskiej |
4. | Sabina Bubula | Instytut Matematyki Politechniki Krakowskiej |
5. | Jakub Byszewski | Instytut Matematyki Uniwersytetu Jagiellońskiego |
6. | Ludwik Byszewski | Instytut Matematyki Politechniki Krakowskiej |
7. | Dariusz Cichoń | Instytut Matematyki Uniwersytetu Jagiellońskiego |
8. | Barbara Ciesielska | Instytut Matematyki Uniwersytetu Jagiellońskiego |
9. | Sławomir Cynk | Instytut Matematyki Uniwersytetu Jagiellońskiego |
10. | Antoni Leon Dawidowicz | Instytut Matematyki Uniwersytetu Jagiellońskiego |
11. | Patryk Drzyzga | Instytut Matematyki Politechniki Krakowskiej |
12. | Dariusz Dudzik | Instytut Matematyki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie |
13. | Paulina Dziechciowska | Instytut Matematyki Politechniki Krakowskiej |
14. | Wojciech Gajda | Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu |
15. | Elżbieta Gajecka-Mirek | Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu |
16. | Grzegorz Gancarzewicz | Instytut Matematyki Politechniki Krakowskiej |
17. | Aldo M. Garay | Departamento de Estatística, Universidade Estadual de Campinas (Brazylia) |
18. | Jędrzej Garnek | Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu |
19. | Natalia Gubała | Instytut Matematyki Politechniki Krakowskiej |
20. | Monika Herzog | Instytut Matematyki Politechniki Krakowskiej |
21. | Piotr Jakóbczak | Instytut Matematyki Politechniki Krakowskiej |
22. | Włodzimierz Jelonek | Instytut Matematyki Politechniki Krakowskiej |
23. | Marcin Jurkiewicz | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej |
24. | Jakub Kabat | Instytut Matematyki Politechniki Krakowskiej |
25. | Aleksandra Kaim | Instytut Matematyki Politechniki Krakowskiej |
26. | Beniamin Kalemba | Instytut Matematyki Politechniki Krakowskiej |
27. | Agnieszka Karpińska | Instytut Matematyki Politechniki Krakowskiej |
28. | Bazyli Klockiewicz | Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu |
29. | Helena Kochan | Instytut Matematyki Politechniki Krakowskiej |
30. | Andrzej Kokosza | Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu |
31. | Damian Komonicki | Instytut Matematyki Politechniki Krakowskiej |
32. | Krystian Kopieniak | Instytut Matematyki Politechniki Krakowskiej |
33. | Agnieszka Kowalczyk | Instytut Matematyki Uniwersytetu Jagiellońskiego |
34. | Grażyna Krech | Instytut Matematyki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie |
35. | Jan Krempa | Instytut Matematyki Uniwersytetu Warszawskiego |
36. | Kamil Kular | Instytut Matematyki Politechniki Krakowskiej |
37. | Anna Kumaniecka | Instytut Matematyki Politechniki Krakowskiej |
38. | Magdalena Lampa-Baczyńska | Instytut Matematyki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie |
39. | Dariusz Lasecki | Wydział Informatyki Politechniki Poznańskiej |
40. | Jacek Leśkow | Instytut Matematyki Politechniki Krakowskiej |
41. | Grzegorz Malara | Instytut Matematyki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie |
42. | Renata Malejki | Instytut Matematyki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie |
43. | Joanna Michalska | Akademia Górniczo-Hutnicza |
44. | Katarzyna Mieczyńska | Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu |
45. | Piotr Miska | Instytut Matematyki Uniwersytetu Jagiellońskiego |
46. | Ihor V. Mykytyuk | Instytut Matematyki Politechniki Krakowskiej |
47. | Agnieszka Najberg | Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego |
48. | Łukasz Nizio | Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu |
49. | Marta Nowakowska | Instytut Matematyki Uniwersytetu Śląskiego |
50. | Katarzyna Pałasińska | Instytut Matematyki Politechniki Krakowskiej |
51. | Rafał Pierzchała | Instytut Matematyczny Polskiej Akademii Nauk oraz Instytut Matematyki Uniwersytetu Jagiellońskiego |
52. | Artur Piękosz | Instytut Matematyki Politechniki Krakowskiej |
53. | Anatolij Plichko | Instytut Matematyki Politechniki Krakowskiej |
54. | Jakub Pokrywka | Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu |
55. | Natalia Postawa | Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu |
56. | Karolina Rogusz | Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu |
57. | Kamil Rusek | Instytut Matematyki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie |
58. | Kamil Sikorski | Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu |
59. | Marcin Skrzyński | Instytut Matematyki Politechniki Krakowskiej |
60. | Maria Skupień | Instytut Matematyki Politechniki Krakowskiej |
61. | Tadeusz Stanisz | Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie |
62. | Izabela Stępniak | Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego |
63. | Iwona Suma | Instytut Matematyki Uniwersytetu Jagiellońskiego |
64. | Tomasz Szemberg | Instytut Matematyki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie |
65. | Marta Szymańska | Instytut Matematyki Politechniki Krakowskiej |
66. | Maciej Ulas | Instytut Matematyki Uniwersytetu Jagiellońskiego |
67. | Stanisław Urbański | Wydział Zarządzania Akademii Górniczo-Hutniczej |
68. | Eliza Wajch | Instytut Matematyki i Fizyki Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach |
69. | Marta Wierzcholska | Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej |
70. | Teresa Winiarska | Instytut Matematyki Politechniki Krakowskiej |
71. | Rafał Witkowski | Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu |
72. | Maciej Zakarczemny | Instytut Matematyki Politechniki |